Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Skleněný bong s perkolací Landing Blue, 23cm

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 10
 
Dostupnost Vyprodáno
4 500 Kč / ks
Značka Keith Haring
Kategorie Skleněné bongy
Položka byla vyprodána...
 

Skleněný bong s perkolací Keith Haring Blue je atraktivní transparentní bong z kolekce Keitha Haringa, který je zdobený barevnou grafikou známého amerického pop-art umělce. Exklusivitu tomuto bongu dává nejenom zajímavý design a precizní zpracování, ale také ručně nanášené barevné vzory a v neposlední řade podpis K. Heringa na čelní straně.

Bongo ukončené slabším hrdlem je vybavené perkolací Turbine s osmi otvory, která kouř rozdělí a roztočí do spirály. Díky tomuto se kouř dokonale zjemní a ochladí. Bong je oproti standardním bongům vyroben z tepelně odolného borosilikátového skla tloušťky 3 mm.

Vestavěný chillum je ukončený pravoúhlým nástavcem s kotlíkem. Krytka kotlíku se směrovým otvorem pomáhá ovládat proudění vzduchu. Bong je dodávaný ve stylové kartonové krabici s Haringovou grafikou, která díky své pěnové výplni zabraňuje poškození bongu při skladování.

Výška: 23 cm
Vnitřní průměr trubky bongu: 1,3 cm
Vnější průměry bongu: 1,9/5,2/8,4 cm
Průměr hrdla: 3 cm
Socket (zábrus) chillumu: 14,5 mm
Led: ne
Perkolace: 1x Turbine
Turbo: ne
Sítko do bongu: 12 mm
Materiál: borosilikátové sklo

3D prezentace produktu

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: