Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Bongy a příslušenství pro bongy

Nabízíme bongy a příslušenství k nim. Jsou určeny pro skutečné kuřáky fajnšmekry, kteří si rádi vychutnají silný a efektivní kouř. Zde najdete různé druhy bongů, dělené především dle materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Jedná se tedy o plastové, skleněné i vysoce oblíbené a odolné akrylové bongy. Naše bongy něco vydrží, i proto si je s sebou můžete vzít kamkoliv, nebo je mít vždy po ruce doma.

Pokud si zakládáte na těch nejlepších materiálech, zvolte skleněné nebo prémiové bongy a perkolací. V naší nabídce najdete pouze kvalitní modely, pocházející většinou z Holandska. V této zemi je výroba bongů již tradicí a specializuje se na ni poměrně dost firem. Jako například společnost Grace Glass, nejlepší záruka kvality pro každého. Mimo samotné bongy pro vás máme i spoustu užitečného příslušenství.

 
40
45001404500
Značky
 
 
 
Druhy bongů

Stránka 1 z 7 - 263 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 263 položek celkem