Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Zvlhčovače do humidoru

Kvalitní humidor se neobejde bez zvlhčovače. Nabízíme zvlhčovače do humidorů, které vám pomohou uchovat tu nejlepší kondici doutníků. Ať už jste zvyklí na jakoukoliv značku a typ doutníků, zvlhčovač pro vás udělá spoustu důležité práce. Moderní i klasické humidory jsou vybaveny zvlhčovači, co vám mohou vydržet opravdu dlouhou dobu. A pokud už si nejste jisti, že fungují na sto procent, můžete si jednoduše zakoupit nové a provést snadnou výměnu.

Úkolem zvlhčovačů pro humidory je udržet vlhkost na hodnotách mezi 65 a 70 procenty. Je prokázáno, že právě při této vlhkosti budou doutníky v té nejlepší kondici, tedy budou vám skvěle chutnat a jejich hoření bude probíhat tak, jak má. Tekutina do zvlhčovače pro humidor ovšem neslouží pouze pro udržení vlhkosti, zároveň je dezinfekcí a chrání doutník proti vzniku plísní.

 
65
1600016516000
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 35 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 35 položek celkem