Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Doutníky

Základní dělení doutníků je na vlhké a suché. A tomu jsme také přizpůsobili tuto kategorii. Propadli jste kouření doutníků a máte svou značku? Máte svůj oblíbený druh? Nejraději si pochutnáte na kubánském doutníku, honduraském, či dominikánském? Anebo vám imponují takové proslulé značky, jako Cohiba, Don Stefano, Partagas nebo Montecristo? Všechny tyto specialitky najdete v kuřáckém ráji.

Pokud se rozhodnete vybírat ty nejlepší doutníky právě u nás, vězte, že si dáváme záležet na jejich uskladnění. Než putují k cílovému zákazníkovi, jsou uloženy ve speciálních místnostech, v nichž udržujeme ideální vlhkost až do expedice. To znamená, že se k vám dostanou doutníky té nejlepší kvality a chuti. Samotné odeslání a dodání pak proběhne velice rychle a rovněž v takových podmínkách, které nedovolí jakékoliv poškození, znehodnocení nebo jen narušení kvality doutníku.

 
70
1750017017500
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stránka 1 z 5 - 210 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 210 položek celkem