Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Levné cestovní humidory

A máme zde kategorii humidorů, které se hodí na cestování. Cestovní humidory si s sebou můžete přibalit například na dovolenou. Díky nim budete mít jistotu, že doutníky nevyschnou a samozřejmě, že se během cesty nepoškodí. V této sekci nabízíme cestovní humidory různých velikostí, vždy ale vyrobené tak, aby byly skvěle skladné. Vejdou se i do menších zavazadel.

Malé cestovní humidory mohou stále vypadat krásně a stylově, o čemž se u nás přesvědčíte. Navíc se jedná o typ humidorů, které jsou většinou levnější než humidory stolní. Základem cestovního humidoru jsou zmenšené rozměry, odolnost materiálu a konstrukce, při tom ale musí splňovat vše, co humidor stolní nebo skříňový. Tedy udržet vaše doutníky při správné vlhkosti, aby jejich kouření bylo vždy požitkem.

 
725
249917252499
Značky

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem