Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Stolní humidory

Představujeme velký výběr stolních humidorů. Poslouží jako schránka na doutníky, ale zároveň vynikají krásnými designy, co oživí bydlení. Milujete kouření doutníků a potrpíte si na tom, aby u nich byla udržena dokonalá vlhkost, tedy kolem 70 procent? Stolní humidor pro vás bude nezbytností. Vynikne v každém interiéru, tedy nejen doma, ale také třeba ve vaší rustikálně laděné kanceláři.

Stolní humidory z naší pestré nabídky disponují krásnými barvami dřeva, mohou být plné, ale také prosklené. Uložte si do nich ty nejkvalitnější doutníky a budete mít jistotu, že jsou uskladněny tím nejlepším způsobem. Naše stolní humidory jsou vysoké kvality, vždy otestované a prověřené. A pokud znáte někoho blízkého, kdo si rád vychutná dobrý doutníček, je právě stolní humidor dokonalým dárkem.

 
960
79900196079900
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 83 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 83 položek celkem