Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Příslušenství pro bongy

V této kategorii najdete různé příslušenství k vodním bongům. Jedná se o vybavení, kterým rozhodně nepohrdne žádný náruživý kuřák. Příslušenství k bongům z naší nabídky zahrnuje například náhradní díly, pomůcky pro čištění a pravidelnou údržbu, ale také chemické prostředky na čištění. Zkrátka vše, co by se vám mohlo hodit, pokud chcete mít svůj vodní bong neustále v té nejlepší kondici.

Nechybí samozřejmě náhradní chillumy, které patří k nejdůležitějším součástem bongů. Zvolte si příslušenství pro bongy právě u nás a získáte opravdovou kvalitu. Drtivou většinu těchto produktů máme skladem a dodáme vám je ve velmi krátkém čase. Pokud si už u nás pořídíte kvalitní bong, doporučujeme porozhlédnout se také po správném příslušenství. A pokud si nejste jisti, rádi poradíme.

 
40
450140450
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 43 položek celkem