Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Prémiové skleněné bongy

Kuřácký ráj nabízí skvělý dárek pro někoho pro vás blízkého. Jsou to prémiové skleněné bongy, jejichž originalitu a skvělou funkčnost určitě oceníte. O tom, že vodní skleněné bongy zažívají velký boom nemusíme pochybovat. Stále častěji se s nimi můžete setkat například v čajovnách, kavárnách, nebo rovnou u vašich přátel a blízkých. Proč tedy nezvolit rovnou prémiovou kvalitu?

U nás si můžete objednat prémiové skleněné bongy vyrobené tak, aby něco vydržely, snadno se čistily, a především produkovaly chutný a hutný kouř. Jsou pro ty nejnáročnější kuřáky, ba i pro celé skupiny kuřáků, které rády posedí společně. Nabízíme prémiové skleněné vodní bongy různých značek, především ale od výrobců Grace Glass a Super Heroes, kteří patří k těm nejlepším na celém světě.

 
700
450017004500
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 32 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 32 položek celkem