Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Cigaretové baličky, plničky cigaretových dutinek

Balíte si vlastní cigarety? Je jisté, že koupí tabáku, namísto pořizování cigaret v krabičce se dá stále ještě velmi podstatě ušetřit. Při tom víte, co si balíte a chuť tabáku bývá často lepší, pokud si ho pěkně sami nabalíte. V této sekci si můžete pořídit pomůcky, které jsou pro toto nezbytné. Ano, hovoříme o plničkách cigaretových dutinek a samozřejmě i baličkách.

Plniček cigaretových dutinek existuje poměrně hodně typů a není od věci vyzkoušet si, které vám budou sedět nejlépe. Někdo rád používá jednoduché plničky dutinek, jiný si zase zvyknul na takové, které dokážou jediným tahem naplnit dvě, nebo dokonce tři dutinky. Naše plničky dutinek, ale také klasické baličky, mají zaručenou kvalitu, jsou odolné a balení cigaret s nimi bude snadné a rychlé. Stačí jen trochu tréninku a stanou se z vás opravdoví mistři.

 
20
75001207500
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 33 položek celkem