Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Plnička dutinek Top-O-Matic, páková

 
  • 1 z 9
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
30.5.2024
930 Kč / ks    
Značka OCB
Kategorie Cigaretové baličky, plničky cigaretových dutinek
 

Kovová plnička cigaretových dutinek Top-O-Matic v bílém lakovaném provedení je manuální páková plnička, která umožňuje plnit cigaretové dutinky jednotlivě jedním pohybem. Robustní tlaková plnička je určená pro plnění dutinek klasické velikosti King Size nebo dlouhých dutinek 100 mm o průměru 8 mm. Při dodání je plnička nastavená na plnění dutinek velikosti King Size.

Při plnění 100 mm dlouhých dutinek je nutné na pravé straně tabákové komory odstranit plechovou zarážku. Cigaretové dutinky jsou plněné pomocí kovového hrotu. Kryt kovového mechanismu je ze silného plechu, páka je precizně vyrobená z odolného tvrdého plastu. Vyrobení vlastní cigarety je rychlé a jednoduché - pohybem páky zcela nahoru odsunete kryt komory na tabák a naplníte ji svojí oblíbenou směsí.Cigaretovou dutinku nasadíte na hrot. Plničku přidržíte a jednoduchým pohybem páky z pravé strany do levé naplníte dutinku tabákem a cigareta je hotová. Spodní část kovového mechanismu je vybavená protiskluzovou gumovou podložkou, která zabraňuje pohybu plničky při plnění.

Součástí balení cigaretové pákové plničky Top-O-Matic je náhradní pružina a gumová přítlačná svorka cigarety k trnu. Rozměry plničky: 24x19x9,5 cm. Vnější průměr kovového hrotu 8 mm. Plnička je dodávaná v originální kartonové krabici.


3D prezentace produktu

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: