Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Humidory na doutníky, příslušenství

Žádný kuřák doutníků se neobejde bez humidoru. Pokud si tuto kratochvíli vychutnáváte opravdu často, tak určitě víte, jak jsou humidory důležité. Humidor je totiž jakousi úschovnou doutníků, ve které vydrží i po velmi dlouho dobu ve skvělé kondici, tedy hlavně pokud hovoříme o jeho vlhkosti. Jinak řečeno, doutníky nevyschnou a neztratí svou příjemnou chuť při kouření. Najděte si u nás ten pravý humidor pro sebe nebo jako dárek pro někoho blízkého.

V naší nabídce máte rozhodně z čeho vybírat, najdete zde například humidory cestovní, stolní, skříňové, nebo celé sety humidorů. Tato kategorie se zaměřuje také na příslušenství humidorů, jako jsou zvlhčovače, ořezávače a vyštípávače, nebo speciální roztoky. Nechybí ani vlhkoměry do humidorů, neboť právě udržení správné vlhkostí je alfou a omegou těchto šikovných úložišť na doutníky.

 
20
7990012079900
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 6 - 249 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 6 - 249 položek celkem