Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Vlhkoměry do humidoru

Nejste si jistí, že váš humidor na doutníky funguje správně? Pořiďte si v kuřáckém ráji vlhkoměr do humidoru a bude po starostech. Udržení správné vlhkosti je pro uložené doutníky nesmírně důležité. Zabráníte tomu, aby příliš rychle hořely, aby byla negativně ovlivněna jejich chuť, měly ne právě žádoucí vlastnosti. Dosáhněte ideálních podmínek pravidelnou kontrolou s pomocí vlhkoměru určeného pro humidor.

Každý milovník doutníků dobře ví, že vlhkost v humidoru by se měla pohybovat v rozmezí 65 a 70 procent. Jak mít ale tyto hodnoty pod kontrolou? Právě díky vlhkoměru pro humidor. V této kategorii najdete jak digitální, tak také analogové vlhkoměry na humidory, a to za velmi příjemné ceny. Nejen, že budou plnit svou funkci dlouhá léta, ale také obohatí váš humidor zajímavým designem.

 
99
690199690
Značky

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem