Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Pouzdra na doutníky, etue

Často cestujete a rádi byste měli své doutníky stále po ruce? Pouzdra a etue na doutníky se k tomuto účelu hodí naprosto dokonale. Nabízíme pouzdra na doutníky, co slouží podobně jako třeba tabatěrka na cigarety, takže si do nich můžete uložit menší množství doutníků pro použití v kratším časovém úseku. Pozor, nepleťte si pouzdra na doutníkyhumidory, na druhou stranu i kvalitní etue může po určitou dobu uchovat doutník ve správné vlhkosti.

Do pouzder a etuí na doutníky se ve většině případů vejde jeden, dva, nebo tři doutníky, z čehož nám vyplývá, že jsou určeny na jeden den. Funguje to tak, že doma nebo v práci máte klasický humidor pro dlouhodobější uskladnění, a pokud se někam chystáte, tak si z něj jednoduše přesunete pár doutníků do pouzdra. Kvalitní pouzdro, etue na doutníky je tedy především dočasnou ochranou proti poškození.

 
20
1300012013000
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 39 položek celkem