Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Skříňové humidory

Skříňové humidory se od těch stolních liší zejména svou velikostí. Jinak ale vykazují stejné vlastnosti, tedy slouží pro uskladnění doutníků. Především dokážou zachovat ideální vlhkost, což ve finále znamená, že doutníky vám budou skvěle chutnat i po delší době. Skříňový humidor, to už je skutečný luxus pro ty kuřáky doutníků, kteří se v této kratochvíli doslova vyžívají.

Skříňové humidory ale nejsou jen obyčejnými uložišti, v interiéru budou vypadat originálně a designově. Nejlépe se hodí do mužské pracovny, do luxusní kanceláře nebo do jiných interiérů laděných do rustikálního stylu. V naší nabídce najdete skříňové humidory, do nichž se vejdou celé sady různých druhů doutníků. Díky prosklení budou pěkně vidět a doslova volat po tom, abyste si je vychutnali kdykoliv.

 
41600
7990014160079900
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem