Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Originální vodní dýmky

Náš obchod nabízí originální vodní dýmky (nebo také: sisha, vodnice) včetně veškerého příslušenství. Vybírat můžete od těch nejmenších vodních dýmek, středních dýmek až po tý největší vodní dýmky ať už eloxované nebo z nerezu.

Díky naší široké nabídce si vybere opravdu každý. Objednávku lze doplnit o uhlíky do vodních dýmek včetně a tabáků. K vodním dýmkám nabízíme veškeré příslušenství od náhradních korunek na dýmku, šlauch a podobně. V neposlední řadě si nezapomeňte k vodnici také dokoupit tabák, uhlíky a další příslušenství.

Něco málo k vodním dýmkám:
Vodní dýmka, je prostředek používaný ke kouření. Princip vodních dýmek funguje na principu filtrace a ochlazování kouře přes filtr. Vodní dýmka se nejvíce rozšířila z Arábie. Oblíbená je také v Evropě a Severní Americe. Jako kuřivo se ve vodní dýmce používá tabák, který se dá smísit s melasou a glycerinem. Tabák se prodává v mnoha příchutích. K zahřívání tabáku se používá kokosové nebo dřevěné uhlí. Doba kouření je v průměru 100 minut . Vodní dýmky mají několik modifikací, například BONG.

 
3
6119136119
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 157 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 157 položek celkem