Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Skleněné bongy

Skleněné bongy jsou dnes již klasikou. Oblíbili si je zvláště nároční kuřáci, kteří mají rádi tu nejčistší formu vodního kouření a inhalace. Chuť kuřiva ze skleněného bongu bude zaručeně čistá a nemůže se stát, že by ji snad narušovaly zplodiny nebo ne právě patřičné chuti. Vodní skleněné bongy jsou sice poněkud křehčí než například ty plastové, za to něco vypovídají o jejich majiteli.

Doporučujeme používat skleněný bong spíše doma, na jednom místě, pro častější přenášení se lépe hodí bongy akrylátové. I skleněné bongy ale mohou mít krásné tvarové nebo barevné designy. V této kategorii najdete skvěle konstrukčně řešené skleněné bongy od nejlepších výrobců, které vám zaručí pohodu s přáteli i individuálně. Stačí si jen vybrat vhodnou velikost, barvu nebo tvar, a pak už si jen vychutnávat čistý kouř filtrovaný přes vodu.

 
100
450011004500
Značky
 
 

Stránka 1 z 5 - 181 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 181 položek celkem