Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Zvlhčovač Cigar polymerový, kulatý, 57x17mm

 
  • 1 z 4
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
18.6.2024
220 Kč / ks    
Značka KRCZ
Kategorie Zvlhčovače do humidoru
 

Polymerový zvlhčovač Cigar je vhodný do menších humidorů pro cca 20 - 25 kusů doutníků. Kulatý zvlhčovač do humidoru v transparentním plastovém provedení obsahuje uvnitř polymerové krystaly místo klasické houbičky používané u běžných zvlhčovačů. Výhoda polymerových krystalů je v delší době udržení vlhkosti v humidoru a také delší životnost zvlhčovače. Zvlhčovač se do humidoru uchytí pomocí magnetu a kovové podložky s lepicí páskou, které jsou součástí balení.

Rozměry (Š x V): 5,7 x 1,7 cm (výška včetně magnetu a podložky)

Polymerový zvlhčovač nikdy nevkládáme pod tekoucí vodu, hrozí vyplavení polymerových krystalů. Polymerový zvlhčovač vkládejte pouze do misky s vodou.
Ponořte zvlhčovač do mělké misky s destilovanou vodou a nechte jej nasáknout po dobu několika minut (cca 15 minut). Poté, co zvlhčovač dostatečně nasákne (krystaly násobně zvětší svůj objem), vyklepejte z něj přebytečnou vodu a položte jej na několik minut na papírový ubrousek. To umožní odtok přebytečné vody. Po tomto kroku vložte zvlhčovač do Vašeho humidoru (v případě humidoru proskleného jej umístěte na stranu humidoru, popřípadě na místo k tomu v příslušném humidoru určené) a humidor zavřete.

<a target="_blank" href="..\www\prilohy\Návod_na_použití_polymerového_zvlhčovače.pdf">Návod k použití polymerového zvlhčovače - PDF</a>

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: