Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Elektrická plnička dutinek Powermatic II, stříbrná

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
24.4.2024
3 000 Kč / ks    
Značka Powermatic
Kategorie Cigaretové baličky, plničky cigaretových dutinek
 

Nejprodávanější kvalitně zpracovaná elektrická plnička cigaretových dutinek Powermatic II ve stříbrném provedení. Poloautomatická cigaretová plnička je určena pro plnění dutinek klasické velikosti King Size a dlouhých dutinek 100mm o průměru 8mm, které jsou plněné pomocí hrotu.

Elektrická plnička Powermatic II plní dutinky po jednom kusu. Na horní straně najdeme velký zásobník na tabák, LED indikaci zapnutí a varování při problému a páku, kterou se spustí plnění. Jednoduché použití - naplníte zásobník tabákem, nasadíte dutinku na hrot, stlačíte páku a cigareta je hotova.

Elektrická plnička cigaret Powermatic II je dodávána s příslušenstvím k údržbě a napájecím kabelem. Precizní provedení, skvělá funkčnost a žádné reklamace - to je elektrická plnička dutinek Powermatic II. Vnější průměr kovového hrotu 8mm. Plnička je dodávaná v kartonové krabici.

Rozměry plničky bez bočního tácku: 14,5x10,5x9cm
Rozměry plničky s bočním táckem: 24,4x10,5x9cm

Plnička dutinek Powermatic II - video, jak plnit cigaretové dutinky v elektrické plničce

Plnička dutinek Powermatic II - Recenze na Heureka.cz

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BK Avatar autora Powermatic 2 20.8.2022 17:25
Dobrý den! Vaší plničku jsem obdržel v pořádku, ale mám takový problém s plněním. Nevím kde dělám chybu , když plnim dutinku tak se mi konec cigarety natrhne. Můžete mi , prosím poradit jak tomu zabránit. Jestli je to tabákem, nebo dutinka . Děkuji za odpověď s pozdravem Böhm Karol
Odpovědět