Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Elektrická plnička dutinek Powermatic II

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Dostupnost Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do
26.7.2024
2 850 Kč / ks    
Značka Powermatic
Kategorie Cigaretové baličky, plničky cigaretových dutinek
 
  1. Kvalitně zpracovaná poloautomatická elektrická plnička cigaretových dutinek Powermatic II. Cigaretová plnička je určena pro plnění dutinek klasické velikosti King Size a 100 mm dutinek, které jsou plněné pomocí hrotu. Dutinky jsou plněny po jednom kusu.

Na horní straně najdeme velký zásobník na tabák, LED indikaci zapnutí a varování při problému a páku, kterou se spustí plnění. Jednoduché použití - naplníte zásobník tabákem, nasadíte dutinku na hrot, stlačíte páku a cigareta je hotova. Plnička cigaret je dodávána s příslušenstvím k údržbě. Rozměr: 9x15x11cm.

Plnička cigaretových dutinek Powermatic II je opravdu zárukou kvality. Na plničku nejsou žádné reklamace a pouze pozitivní ohlasy od spokojených zákazníků.

Podobné produkty

Rozměry: 9x15x11cm.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora 17.11.2022 16:52
Vydržela přesně 16 měsíců. Plnil jsem zhruba 1 karton za týden. Bohužel jsem si nenechal fakturu. Tedy doporučuji, ale doklad od zaplacení určitě ponechat. Milan
Odpovědět