Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Elektrická plnička dutinek Powermatic IV, stříbrná

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 7
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
23.7.2024
3 595 Kč / ks    
Značka Powermatic
Kategorie Cigaretové baličky, plničky cigaretových dutinek
 

Kompaktní elektrická plnička cigaretových dutinek Powermatic IV je novým nástupcem modelu Powermatic II. Precizně zpracovaná poloautomatická cigaretová plnička v novém designu je určena nejen pro plnění dutinek klasické velikosti King Size - průměr 8 mm, ale také pro stovkové dutinky (100 mm stejného průměru), které jsou plněné tlakem pomocí kovového hrotu. Plničku Powermatic IV nelze používat pro plnění slim nebo ultra slim dutinek.

Oproti modelu Powermatic II je vysoká pouhých 5,5 cm (bez násypky tabáku) a tím pádem nezabere tolik místa. Jak jsme zvyklí u elektrických plniček Powermatic, i tato plnička dutinky plní jednotlivě po jednom kuse. Powermatic IV je vybavená velkou násypkou na tabák, díky které vyrobíme mnoho cigaret, aniž bychom museli tabák stále doplňovat. Na horní straně najdeme prostor pro vložení násypky na tabák, tabákovou komoru.

Na pravé straně je umístěná ovládací kovová páka, která spouští plnění dutinky jednoduchým pohybem shora dolů. Plnička je velmi jednoduchá na ovládání - zvednete ovládací páku nahoru, naplníte zásobník tabákem, nasadíte dutinku na kovový hrot a lehkým pohybem páky dolu se začne dutinka plnit. Cigareta je vyrobena během pár sekund bez jakékoliv námahy.

Elektrická plnička cigaret Powermatic IV je dodávaná s praktickým příslušenstvím k údržbě a čistění, které Vám pomůže udržet plničku ve skvělé kondici. Kvalitní plnička cigaretových dutinek Powermatic IV je vylepšeným typem plničky Powermatic II, která se těší velké oblibě díky své kvalitní konstrukci a perfektní funkčnosti. Originální balení obsahuje: plničku Powermatic IV, tabákovou násypku z tvrzeného plastu, napájecí síťový adaptér a čistící kartáčky včetně jehly.

Rozměry plničky:
Bez násypky na tabák: 16 x 12 x 5,7 cm
S násypkou na tabák: 16 x 12 x 11 cm

Plnička dutinek Powermatic IV - video, jak plnit cigaretové dutinky v elektrické plničce

3D prezentace produktu

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
T Avatar autora Nejlepší 20.10.2022 15:19
Nebudu to rozepisovat, takže ve zkratce: žere všechno, plní všechno, sekla se mi jenom jedinkrát za 10000+ cigaret ve chvíli, kdy jsem to opravdu narval fest a od té doby jsem si dával pozor. Nyní preferuji medium+ plnění, příjde mi to tak nejlepší. Ani jednou jsem nijak nečistil a jede jako hodinky už fakt hodně cigaret. Sypal jsem do ní ledacos a nic jí vysloveně nevadilo. S trochou cviku a tempa lze udělat 20 cigaret pod 5 minut. Tohle se fakt vyplatí koupit, tak spolehlivý produkt se málokdy vidí :-)
Odpovědět