Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Humidor na doutníky Set Copy, černý, 26x22,5x10,5cm

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 12
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
26.4.2024
2 805 Kč / ks    
Značka KRCZ
Kategorie Stolní humidory
 

Stolní humidor na doutníky Copy set s kapacitou cca na 25 doutníků (v závislosti na velikosti) je praktická sada obsahující humidor a doutníkové příslušenství, které jistě ocení každý kuřák doutníků. Doutníkový set obsahuje mimo humidoru doutníkový popelník s kovovou vložkou, plastový doutníkový ořezávač v černém provedení a černé koženkové pouzdro na dva doutníky. Elegantní humidor je v černé barvě s pololesklým povrchem.

Na vnitřní straně víka najdeme prostor pro uchycení vyměnitelného vlhkoměru a zvlhčovače s houbou, které jsou součástí balení včetně samolepících pásků se suchým zipem, za které se uchytí. Prostor pro doutníky je možné rozdělit dle potřeby přiloženou přepážkou. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků.

Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část humidoru vybavena. Ideální sada vhodná jako dárek pro začínajícího kuřáka doutníků.

Rozměry humidoru vnější: 26x22,5x10,5 cm
Prostor pro doutníky: 23,6x19,7x7,1 cm
Délka/průměr otvoru ořezávače: 9,1 cm/20 mm
Rozměry popelníku: 18x9,5x2,5 cm
Průměr otvoru pro zvlhčovač: 5,75 cm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 3,8 cm
Pouzdro na doutníky - vnější rozměry(zcela zavřené): 17,3x6,5x2,5 cm
Pouzdro na doutníky - průměr otvorů/vnitřní možný prostor(délka) pro doutníky: 19 mm/18 cm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: