Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Zvlhčovač elektrický Brebbia

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 12
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
18.6.2024
7 350 Kč / ks    
Značka Brebbia
Kategorie Humidory na doutníky, příslušenství
 

Automatický zvlhčovač Brebbia do humidoru s možností nastavení udržované vlhkosti. Elektrický zvlhčovač Brebbia je určený pro velké skříňové humidory s objemem do 2 metrů kubických, kterým poskytne konzistentní dlouhodobou kontrolu vlhkosti bez údržby. Patentovaný elektrický zvlhčovač je vybavený ventilátorem, který roztáčí plastovou "kuličku" na hladině vody.

Díky ventilátoru a nucenému proudění vzduchu se mokrá rotující koule "vysouší" a vlhko je z ní předáno okolnímu vzduchu. Tímto dochází k dokonalému zvlhčení vzduchu. Vysoká účinnost tohoto zvlhčovače je v použití velkého množství vlhkého vzduchu, který pomalu a rovnoměrně zvlhčuje celý vnitřek humidoru. Díky tomuto nevzniká na doutníkách žádná plíseň a baktérie.

Doutníky díky výborné cirkulaci vlhkosti není nutné otáčet, jelikož jsou rovnoměrně provlhčené. Rotující kulička nás také upozorní, když dojde voda. Jednoduše je její rotace hlučná a Vy víte, že máte v zásobníku doplnit destilovanou vodu. Zvlhčovač je připojen k hygrostatu, který automaticky udržuje Vámi nastavenou požadovanou vlhkost v humidoru. Zvlhčovací jednotka s ventilátorem, hygrostat a síťový napájecí zdroj jsou mezi sebou propojené kabelem s konektory. O napájení zvlhčovače se stará externí elektrický adaptér 12 V.

Použití zvlhčovače je velice jednoduché. Zvlhčovač a hygrostat umístíte na vhodné místo v humidoru. Zásobník zvlhčovače naplníte otvorem destilovanou vodou do 2/3. Propojíte mezi sebou a připojíte napájecí adaptér. Zapnete a nastavíte vlhkost, kterou potřebujete v humidoru udržet.
Obsah balení: zvlhčovací jednotka s ventilátorem, hygrostat, napájecí adaptér.

Upozornění: při plnění zásobníku vodou nepoužívejte vodu z kohoutku, i když máte instalovaný jakýkoliv vodní filtr. Vždy použijte destilovanou vodu!

Rozměry zvlhčovače (Š x H x V): 130 x 100 x 215 mm
Rozměry hygrostatu (Š x H x V): 75 x 35 x 75 mm
Délka kabelu napájecího adaptéru: 1,7 m
Délka kabelu hygrostatu: 1,7 m
Rozsah hygrostatu: 30 - 90 % RH
Přesnost hygrostatu: +/- 5 % RH

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: