Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Dýmka BPK 67-055, filtr 6mm

 
  • 1 z 5
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
26.7.2024
900 Kč / ks    
Značka BPK
Kategorie Levné dýmky bruyerové
 

Dýmka BPK Proseč s filtrem. Kvalitní bruyerová dýmka od známého výrobce BPK Proseč je precizně a ručně vyrobená. Dýmka je dodávána v originální krabičce. Pokud chcete dýmku koupit jako dárek, doporučujeme přikoupit dárkovou krabičku na dýmku BPK. Zobrazený stojánek není součástí balení dýmky.

Naše široká nabídka od tradičního výrobce BPK dýmek z Proseče navazuje už na 175ti letou tradici. Sortiment obsahuje celou řadu typů dýmek, tvarů, povrchových úprav nebo barev. Kvalitní dýmku si vybere opravdu každý.

Před odesláním objednávky uveďte číslo barevného provedení do poznámky.

Dýmka č.1:
Provedení dýmky je ve světle hnědém odstínu s žíháním. Hladká hlava mírně prohnuté dýmky je lesklá, stejně jako černý náustek.
Délka dýmky: 145mm
Výška hlavy: 45mm
Filtr: 9mm

Dýmka č.2:
Provedení dýmky je ve tmavě hnědém odstínu s jemným světlým žíháním. Hladká hlava mírně prohnuté dýmky je matná, černý náustek lesklý.
Délka dýmky: 145mm
Výška hlavy: 45mm
Filtr: 9mm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: