Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Humidor na doutníky Glasses 150D, brown

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 13
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
18.6.2024
6 900 Kč / ks    
Značka KRCZ
Kategorie Humidory na doutníky, příslušenství
 

Stolní humidor na doutníky Glasses s kapacitou cca 150 doutníků (v závislosti na velikosti) je uzamykatelný humidor ve tmavším hnědo bordovém provedení s méně výraznou kresbou, který má povrch v polomatném provedení. Dvířka a ostatní stěny humidoru jsou prosklená tvrzeným plexisklem. Díky zámku se dvěma klíči je tento humidor také vhodný pro použití v gastro provozech nebo kuřáckých klubech. Prostor pro doutníky tvoří čtyři cedrové přihrádky, které lze umístit vodorovně nebo šikmo.

Každá přihrádka je vybavená stavitelnou přepážkou. Doutníky je možné skladovat po jednotlivém kuse nebo také po celém balení. Humidor je vybavený vyměnitelným analogovým vlhkoměrem a dvěma polymerovými zvlhčovači, které se umístí do prostoru v humidoru pomocí přiloženého magnetu s oboustrannou lepící páskou. Vnitřek humidoru je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu na kterém je humidor postavený, zabraňují plstěné podložky, kterými je vybavená spodní část humidoru.

Rozměry humidoru vnější (Š x H x V): 330 x 290 x 690 mm
Prostor pro doutníky - rozměry přihrádky vnitřní (Š x H x V): 257 x 216 x 33 mm
Průměr otvoru pro vložení vlhkoměru: 45 mm
Rozměry zvlhčovače (Š x H x V): 165 x 64 x 17 mm

Návod k použití humidoru - PDF

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: