Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Humidor na doutníky Cabinett Ebony 180

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 16
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
29.5.2024
14 200 Kč / ks    
Značka Angelo
Kategorie Humidory na doutníky, příslušenství
 

Stolní humidor na doutníky Cabinett Ebony s kapacitou cca na 180 doutníků (v závislosti na velikosti) je elegantní prosklený humidor s dvířky, který je v černém provedení s efektním žíháním. Exklusivitu tomuto humidoru dává precizně zpracovaný povrch ve vysokém lesku. Pro uskladnění doutníků je humidor vybavený čtyřmi cedrovými boxy s přední výsuvnou akrylovou stěnou a kovovým madlem.

V těchto boxech je možné uchovávat doutníky jednotlivě nebo po celém balení. Ve spodní části najdeme praktickou zásuvku, kterou využijeme např. pro doutníkové příslušenství. Skleněná dvířka s fazetovanou hranou a madlem pro otevření jsou pevně uchycená na kvalitních pantech. Součástí dodávky humidoru je výměnný analogový vlhkoměr uchycený v akrylové stěně z jednoho boxů a dva polymerové zvlhčovače.

K uchycení jednoho zvlhčovače je přiložen 1x magnet a 1x oboustranná lepenka, druhý je možné mít volně položený v humidoru. Celý prostor humidoru na doutníky je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Poškrábání povrchu, na kterém humidor stojí, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je základna vybavena.

Rozměry humidoru vnější: 66x33x23 cm
Vnitřní rozměry boxů pro doutníky: 20,5x18,4x9 cm
Vnitřní rozměry zásuvky: 22x16x5 cm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 4,15 cm
Hmotnost humidoru: 15 kg

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: