Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Humidor na doutníky Rixos

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
29.5.2024
4 150 Kč / ks    
Značka Angelo
Kategorie Humidory na doutníky, příslušenství
 

Stolní humidor na doutníky Rixos s kapacitou cca na 40 - 50 doutníků (v závislosti na velikosti) je atraktivní humidor s průhledným víkem s výplní z akrylu, který je ve tmavém karbonovém provedení. Exklusivní vzhled humidoru dává povrch ve vysokém lesku. Variabilitu rozdělení prostoru pro doutníky zajišťuje vnitřní stavitelná přepážka s místem pro doutníkové příslušenství nebo zvlhčovač a horní vyndavací "patro" též rozdělitelné pomocí přepážky.

Pod tímto patrem je možné doutníky skladovat nejen jednotlivě, ale také po celém balení. Celý prostor humidoru na doutníky je vyložený cedrovým dřevem, které prospívá skladování doutníků. Precizně zpracovaný humidor je vybavený polymerovým zvlhčovačem a výměnným digitálním vlhkoměrem, který je zasunutý v čelní části.

Digitální vlhkoměr je napájený 1x knoflíkovou baterií LR 44 1,5 V. Na displeji zobrazuje aktuální vlhkost v humidoru (RH nebo RT) a teplotu (°C nebo °F). Poškrábání povrchu, na kterém je humidor položený, zabraňuje jemná sametová látka, kterou je spodní vnější část vybavena.

Rozměry humidoru vnější: 32x27,5x15 cm
Vnitřní prostor pro doutníky: 27x23x10,5 cm
Vnitřní rozměry horního patra: 26,5x21,5x4,3 cm
Průměr otvoru pro vlhkoměr: 4,2 cm


Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: