Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Vodní dýmka Super Heroes Shark čirá 45cm

 
  • 1 z 7
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
23.7.2024
1 760 Kč / ks    
Značka Super Heroes
Kategorie Nejlepší vodní dýmky střední
 

Vodní dýmka Super Heroes Shark je vysoká 45 cm. Elegantní jednošlauchová vodní dýmka je v černo zlaté kombinaci se skleněnou transparentní vázou. Černé tělo vodní dýmky z tvrzeného plastu je doplněné zlatými prvky z eloxovaného hliníku. Vodní dýmka Super Heroes má kvalitně zpracovaný povrch a je dodávaná s jedním silikonovým šlauchem, který je ukončený hliníkovým náustkem.

Připojení šlauchu k vodní dýmce je řešené systémem "Cut", který umožňuje hadici jednoduše zasunout a vysunout - těsnění se v tomto případě nepoužívá. Tělo dýmky se upevňuje nasunutím do vázy s použitím přiloženého silikonového těsnění. Spodní trubka (Downstem) je vybavená difusorem, který pomůže zjemnit tah a ztiší bublání.

V obsahu balení najdete: tělo dýmky, vázu, silikonovou hadici s hliníkovým náustkem a konektorem pro připojení, keramickou korunku, potřebné těsnění, talířek a kleště na uhlíky. Vodní dýmku Super Heroes dodáváme v kartonové krabici.

Upozornění: nečistěte povrch dýmky různými chemikáliemi nebo prostředky na mytí nádobí. Tyto prostředky mohou poškodit části s eloxovaným povrchem.

Celková výška vodní dýmky/vázy: 45 cm/ 18,5 cm
Vnitřní průměr korunky pro nasazení: 2,3 cm
Horní vnější průměr korunky (pro nasazení badchy): 6,6 cm
Délka/vnitřní průměr hadice: 100 cm/1,1 cm
Délka náustku/vnější průměr pro nasazení hadice: 30 cm/1,3 cm
Průměr talířku: 17 cm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: