Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Vodní dýmka Frozen Coast, 72cm

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 8
 
Dostupnost Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do
23.7.2024
5 499 Kč / ks    
Značka KRCZ
Kategorie Originální vodní dýmky
 

Kvalitní vodní dýmka Kaya Immobile Seal je vysoká 72 cm. Atraktivní jednošlauchová vodní dýmka s transparentní masivní vázou zdobenou bílými pruhy je vybavená tělem a doplňky z nerezové oceli. Moderní vodní dýmka Kaya Inox má precizně zpracovaný povrch ve stříbrném pololesklém provedení CNC technologií a je dodávaná s jedním silikonovým šlauchem, který je ukončený hliníkovým náustkem.

Připojení šlauchu k vodní dýmce je řešené systémem "Cut", který umožňuje hadici jednoduše zasunout a vysunout. Tělo dýmky je s vázou pevně spojeno rychlým systémem uchycení Click, díky kterému není nutné používat těsnění a dýmka se také snadněji složí a rozloží. Spodní trubka (Down Stem) je vybavený odnímatelným difusorem, který pomůže zjemnit tah a ztiší bublání.

V obsahu balení najdete: tělo dýmky, vázu, silikonovou hadici s hliníkovým náustkem a konektorem pro připojení, keramickou korunku, potřebné těsnění a talířek. Vodní dýmku dodáváme v kartonové krabici.

Celková výška vodní dýmky/vázy: 72 cm/ 32 cm
Vnitřní průměr korunky pro nasazení: 2,4 cm
Délka/vnitřní průměr hadice: 155 cm/1,1 cm
Délka náustku/vnější průměr pro nasazení hadice: 37 cm/1,25 cm
Průměr talířku: 20 cm
Socket pro zachytávač melasy horní(F)/spodní(M): 18,8 mm/18,8 mm

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: