Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Doutníkový zapalovač Porsche Design P3648 carbon

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 9
 
Dostupnost Skladem (100 ks)
Můžeme doručit do
18.6.2024
4 250 Kč / ks    
Značka Porsche Design
Kategorie Zapalovače
 

Elegantní doutníkový zapalovač Porsche Design 3648 Carbon s integrovaným vyštípávačem je kovový tryskový zapalovač v carbonovém lesklém provedení kombinovaný s pololesklými stříbrnými prvky, který má opravdu výkon. Tento masivní turbo zapalovač je vybavený pěti tryskami, díky kterým vznikne silný plochý plamen a velký žár. Takový plamen lehce zapálí Váš oblíbený doutník během chvilky a vy si můžete užívat jeho chuť.

Exklusivitu zapalovači dává nejen logo Porsche Design na obou stranách, ale především precizní výroba, kvalitně zpracovaný sametový povrch a neotřelá barevná kombinace spolu s ozdobnými stříbrnými imbusy. Na přední straně najdeme žebrované tlačítko k zapálení plamene, zadní strana je vkusně doplněná okénkem s chromovou mřížkou.

Při posunutí tlačítka směrem nahoru se otevře kryt trysek, vysune se hořák s tryskami a dojde k jejich zapálení. Na spodní straně zapalovače najdeme výklopný vyštípávač na doutníky, nastavení intenzity plamene a plnící ventil plynu. Zapalovač Porsche Design je dodáván v originální dárkové krabičce.

Rozměry (Š x H x V): 38 x 18 x 73 mm
Průměr vyštípávače: 8 mm

3D prezentace produktu

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: