Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Jak správně používat skleněný bong?

Správné používání skleněného bonga zahrnuje několik kroků, které zajistí efektivní a bezpečné kouření. Zde je návod, jak správně používat skleněné bongo:

  1. Příprava bylin nebo tabáku: Nejprve připravte byliny nebo tabák, které chcete kouřit. Rozemelte je na jemnou konzistenci a umístěte do skleněné nádoby (kouřové komory) vašeho bonga. Ujistěte se, že nenaplníte nádobu příliš, aby se zabránilo přetékání.

  2. Naplňte nádržku vodou: Naplňte nádržku (vodní komoru) bonga vodou. Ideální úroveň vody by měla být taková, aby sahala asi 1 až 2 centimetry nad dno nádržky. Přidání studené vody do nádržky pomůže chladit kouř a filtruje nečistoty.

  3. Umístěte byliny do kouřové komory: Po naplnění nádržky vodou umístěte mleté byliny nebo tabák do kouřové komory bonga. Ujistěte se, že je materiál rovnoměrně rozložen a nepřeplněn.

  4. Zapalte byliny: Zapalte byliny nebo tabák, zatímco pomalu inhalujete přes trubku bonga. Ujistěte se, že plamen je v blízkosti bylin, aby se začaly hořet, a zároveň nepřiložte plamen příliš blízko k bongu, abyste se vyhnuli poškození skla.

  5. Vdechnutí kouře: Jakmile se byliny zapálí, pomalu inhalujte kouř přes trubku bonga. Můžete si přitom pomoci prstem na nádech, který může regulovat průtok vzduchu a zvýšit intenzitu kouření.

  6. Vypuštění kouře: Po naplnění plic kouřem odstraněte trubku z úst a pomalu vydechněte kouř.

  7. Čištění a údržba: Po použití bonga jej důkladně očistěte, aby se zabránilo hromadění nečistot a zápachu. Můžete použít speciální čisticí roztoky nebo alkohol k vyčištění kouřové a vodní komory.

Je důležité pamatovat na bezpečnost při používání skleněného bonga a dodržovat zásady zdravého kouření. Ujistěte se, že používáte kvalitní byliny nebo tabák a že máte bongo umístěno na stabilním povrchu, aby se zabránilo převrácení. Dále, nezapomeňte uchovávat bongo mimo dosah dětí a zvířat.

Nabídka našich bongů: https://www.kurackyraj.cz/sklenene-bongy/