Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Jak správně začít kouřit doutníky

Začínat s kouřením doutníků je jako s jakoukoli jinou novou aktivitou - důležité je mít správné vybavení, pochopení základních postupů a vychutnávat si proces objevování. Zde je několik kroků, které by vám mohly pomoci začít:

  1. Získejte kvalitní doutník a příslušenství: Začněte s kvalitním doutníkem, který se hodí pro začátečníky. Doporučuji vybrat si mírnější doutníky s nižším obsahem nikotinu a vyváženou chutí. Kromě toho budete potřebovat dýmku, stříkačku na doutník, nůžky na tabák a zápalky nebo doutníkový zapalovač.

  2. Připravte doutník: Pečlivě otevřete balení doutníku a prohlédněte si ho. Ořízněte špičku doutníku pomocí nůžek na tabák, aby byla otevřená a připravená k zapálení. Ujistěte se, že řez je rovný a nezbyly žádné vlákna.

  3. Zapalování doutníku: K zapálení doutníku použijte zápalky nebo doutníkový zapalovač. Držte doutník v ústech a přiložte plamen ke špičce doutníku. Postupně otáčejte doutníkem, aby se rovnoměrně zapálil. Nepoužívejte benzínové zapalovače, které by mohly ovlivnit chuť doutníku.

  4. Kouření doutníku: Po zapálení si vezměte první tah z doutníku. Nepohlcujte kouř příliš rychle, ale spíše si ho vychutnejte pomalu. Kouření doutníku je o relaxaci a vychutnávání si chuti a aroma tabáku. Při kouření si můžete všimnout různých chutí a odstínů tabáku a poznávat, co se vám líbí.

  5. Udržujte správnou teplotu doutníku: Pokud doutník začne příliš hřát nebo doutná nepravidelně, může to znamenat, že kouříte příliš rychle nebo že je doutník příliš mokrý. Ujistěte se, že kouříte pomalu a rovnoměrně a pravidelně kontrolujte stav doutníku.

  6. Užívejte si: Kouření doutníku je o relaxaci a vychutnávání si chuti a aroma tabáku. Užívejte si svůj čas a objevujte své preference a oblíbené druhy doutníků.

Nezapomeňte také respektovat ostatní a kouřit pouze na místech, kde je to povoleno. Kouření doutníků je o relaxaci a zážitku, ať už ho praktikujete jakkoli.

Naše nabídka vlhkých doutníků: https://www.kurackyraj.cz/doutniky-vlhke-2/

Naše nabídka suchých doutníků: https://www.kurackyraj.cz/doutniky-suche-2/