Dle platných zákonů je zakázán prodej tabákových výrobků a kuřáckých potřeb osobám mladším 18 let. Prohlašuji, že jsem starší 18 let a jsem si vědom(a), že tyto stránky obsahují informace o tabákových výrobcích a kuřáckých potřebách.

Jak správně používat plničku dutinek

Používání plničky dutinek, známé také jako "dutinková plnička" nebo "dutinkář", je poměrně jednoduché, ale vyžaduje trochu cviku a trpělivosti. Zde je základní postup, jak ji používat správně:

  1. Připravte tabák: Nejprve si připravte tabák. Můžete použít oblíbený druh tabáku nebo tabákovou směs určenou speciálně pro dutinky. Důležité je, aby byl tabák rozemletý na jemnou konzistenci, což pomůže s rovnoměrným plněním dutinky.

  2. Otevřete plničku: Otevřete plničku dutinek a vložte do ní trochu tabáku. Množství záleží na vaší preferenci a velikosti dutinky, ale zpravidla se doporučuje naplnit plničku tabákem asi po 2/3 až 3/4 její kapacity.

  3. Stlačte tabák: Po vložení tabáku do plničky lehce stlačte tabák pomocí přiloženého tampáku nebo jiného vhodného náčiní. Tím zajistíte, že tabák je pevně uložený a rovnoměrně rozložený uvnitř dutinky.

  4. Urovnejte tabák: Po stlačení tabáku použijte hranu plničky nebo prst na urovnání tabáku. Zajistěte, aby povrch tabáku byl rovný a vyčníval z plničky.

  5. Zavřete plničku: Zakloňte horní část plničky zpět na její místo, čímž uzavřete dutinku a zapečetíte tabák uvnitř.

  6. Uřízněte přebytečný tabák: Pokud se tabák vyčnívající z plničky příliš výrazně, můžete použít nůžky nebo speciální nůžky na tabák k ořezání přebytečného tabáku tak, aby byl povrch dutinky rovný.

  7. Zapalte a užijte si: Nyní můžete zapálit tabák v dutince a užít si kouření. Ujistěte se, že používáte kvalitní zápalky nebo doutníkový zapalovač pro zapálení tabáku, abyste minimalizovali případný vliv externích pachů na chuť vašeho doutníku.

S praxí budete získávat lepší dovednosti a přesnost při používání plničky dutinek, což vám pomůže dosáhnout optimálního kouření.

Naše nejoblíbenější plničky dutinek: https://www.kurackyraj.cz/cigaretove-balicky--plnicky-cigaretovych-dutinek-2/plnicka-dutinek-kovova-ocb-mikromatic-duo--manualni/

https://www.kurackyraj.cz/cigaretove-balicky--plnicky-cigaretovych-dutinek-2/elektricka-plnicka-dutinek-powermatic-ii--stribrna/